پیام عباس رجبی بمناسبت فرارسیدن ایام سوگواری آخر ماه صفر

16/10/2020 18:36

ايام آخر ماه صفر، سالروز رحلت حضرت رسول اكرم (ص)، شهادت امام حسن مجتبي(ع) و شهادت ولي نعمت همه ايراني ها حضرت امام رضا (ع) است. مردان بزرگي كه مشي آزادگي و گذشت و علم را در طول تاريخ به مردم آموختند و حق محوري و كسب رضايت خدا را سرلوحه زندگي خويش قرار دادند.

پيامبري كه پيام‌آور مهر و رحمتِ خداوند براي بندگاني بود كه جهل و ناداني دنيايشان را و زنگار ماديات، جان و روحشان را فراگرفته بود. اماماني كه الگوي صلح و گذشت و علم و منطق بودند و صاحبان آموزه هاي والاي انسانيت و بندگي خدا براي آيندگان شده اند.

امسال كه به دليل شيوع ويروس منحوس كرونا، امكان زیارت حضرت علي‌بن‌موسي‌الرضا(ع) براي هموطنان فراهم نيست، تلاش مي كنيم با صيقل روح و جان، در اين ايام سوگواري آخر ماه صفر، ابراز ارادت به ولي نعمت‌مان را همچون سال‌هاي گذشته برپا داريم.

اينجانبان، ضمن آرزوي قبولي سوگواري همه عزيزان در ماه‌های محرم و صفر، ايام رحلت حضرت اسطوره خلقت رسول اكرم(ص)، شهادت امام مهربانی‌ها امام حسن مجتبي(ع) و حضرت سلطان قلب‌ها علي‌بن‌موسي‌الرضا(ع) را به محضر حضرت ولي عصر(عج)، مقام معظم رهبري(مدّظلّه‌العالی) و همه هموطنان، خصوصاً شهروندان گرانقدر ساروي تسليت عرض مي نماييم و اميدواريم با شكست كامل ويروس كرونا، سال آينده همچون هميشه به عُتبه‌بوسي حضرتش نائل شده و در حريم آسماني امام دل‌ها ابراز ارادت كنيم.

آخرین دیدگاه ها

هنوز نظری درج نشده است. شما اولین نفر باشید.

ثبت دیدگاه شما

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *