توسعه متوازن و توزیع عادلانه خدمات برنامه راهبردی شهرداری است

20/08/2019 18:31
متوازن سازی خدمات در نقاط مختلف شهر با اجرای پروژه‌های عمرانی در اولویت راهبردهای مدیریت شهری و شورای پنجم شهر ساری است.

صبح شنبه نهم آذر ماه، عباس رجبی شهردار مرکز استان به همراه علیجان شمشیربند رئیس شورای اسلامی شهر و سید علی آقامیری عضو شورای اسلامی شهر ساری با هدف بررسی مشکلات شهروندان حوزه منطقه 3 شهری ، از این منطقه بازدید کرد.

 

عباس رجبی شهردار ساری به همراه اعضای شورای اسلامی شهر در بازدید ازمناطق آهی دشت و بالادزا ضمن بررسی مشکلات و رصد چالش‌ها بر توسعه و خدمات  متوازن تاکید کرد وگفت: خواسته‌ها و مطالبات ساکنان این مناطق در حوزه مدیریت شهری با همکاری شهرداری منطقه سه پایش و مرتفع شود.

 

وی با اشاره به محورهای اصلی مورد توجه مدیریت شهری، افزود: تمرکز بر ارائه خدمات اصلی و انجام فعالیت‌های مهم در حوزه مدیریت شهری و توسعه متوازن خدمات در تمامی مناطق شهر با هدف جلب اعتماد و رضایت شهروندان از مهمترین محورهای فعالیت شهرداری مرکز مازندران است.

 

رانش زمین، طرح توسعه فضای سبز، نصب روشنایی در رفیوژ بلوار کشاورز، کمبود وسایل نقلیه عمومی جهت جابجایی مسافران ، رانش دیواره زمین ورزشی در بالادزا و تمرکز بر انجام فعالیت برای بازگشایی ورودی محله بالادزا از جمله مشکلات شهروندان بالادزا و آهی دشت بود که با حضور رجبی شهردار، علیجان شمشیربند رئیس شورای اسلامی و علی آقامیری عضو این شورا بررسی و در دستور کار شهردار مرکز استان قرار گرفت.

 

 علیجان شمشیربند در حاشیه بازدید از بالادزا و آهی دشت در منطقه سه شهری با بیان اینکه رفع عقب ماندگی‌ها ، توسعه و پیشبرد کارها در سایه همدلی و تلاش شهرداری امکان پذیر است، اظهار داشت: همکاری و همدلی مجموعه مدیریت شهری نقش اساسی در انجام بهینه کارها، توسعه متوازن شهری و بهبود فزاینده خدمات‌رسانی به شهروندان دارد  .

 

 

وی با بیان اینکه در ارائه خدمات به شهروندان می‌بایست انصاف و برابری را رعایت کنیم ، افزود: هدف از این بازدید نیز احصاء مشکلات و معضلات این منطقه  است  تا بتوانیم با تلاش نیازمندی های شهروندان را مرتفع کنیم.

 

رئیس شورای اسلامی شهر ساری ، گفت: تمرکز بر ارائه خدمات شهری به شهروندان از رویکردهای مهم شورا و شهرداری ساری است.

 

سیدعلی آقامیری عضو شورای شهر ساری نیز در این بازدید بر تسریع روند ارائه خدمات و پیگیری مطالبات شهروندان در این مناطق تاکید کرد.

 

 

آخرین دیدگاه ها
ثبت دیدگاه شما

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *