پارک محله ای با هدف افزایش سرانه فضای سبز احداث شود

20/08/2019 12:57
پارک محله ای رسالت در راستای افزایش سرانه فضای سبز شهری و تقویت نشاط شهروندی در زمینی به مساحت حدود 7000 مترمربع در انتهای خیابان صادقیه واقع در منطقه سه شهری در حال احداث است.

عباس رجبی شهردار مرکز استان به همراه رییسی شهردار منطقه سه و احمدی رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری از پروژه احداث پارک محله ای رسالت در محله صادقیه واقع در منطقه سه شهری بازدید نمودند.

 

 

رجبی با اشاره به رویکرد ضرورت احداث پارک های محله ای در محلات شهر و نیز با نگاه یکسان به همه نقاط شهر بیان داشت: احداث پارک های محله ای در محلات شهر با نگاه یکسان به همه نقاط شهر خصوصاً مناطقی که کمتر از خدمات شهری برخوردار بوده اند، در اولویت خدمت رسانی قرار می گیرد. بنابراین، احداث و توسعه خانه شهروندی و افزایش سرانه فضای سبز در منطقه سه نیز در دستور کار قرار گرفته است.

 

ساماندهی اطراف پروژه و جلب رضایت شهروندان خصوصاً ساکنان مجاور پارک رسالت، در چارچوب قانون مورد تاکید شهردار مرکز استان در این بازدید بوده است. همچنین عباس رجبی بر تسریع عملیات اجرایی این پروژه تاکید کرد.

 

گفتنی است، پارک محله ای رسالت در راستای افزایش سرانه فضای سبز شهری و تقویت نشاط شهروندی در زمینی به مساحت حدود 7000 مترمربع در انتهای خیابان صادقیه واقع در منطقه سه شهری در حال احداث است.

 

حدود 5000 مترمربع فضای سبز و محیط بازی کودکان و حدود 2000 متر مربع مساحت معابر و پیاده رو در این پارک در نظر گرفته شده است. جاگذاری وسایل ورزشی و نیز کاشت گونه های مختلف گیاهی از نکات قابل توجه در احداث این پارک محله ای است.

 

آخرین دیدگاه ها

هنوز نظری درج نشده است. شما اولین نفر باشید.

ثبت دیدگاه شما

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *