بازديد معاون عمرانی وزارت کشور و شهردار ساری از روند پيشرفت احداث نيروگاه زباله‌سوز

20/08/2019 13:00
مهدی جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور به همراه رازجویان معاون استاندار مازندران، محمدی تاکامی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری، رضایی فرماندار مرکز استان و عباس رجبی شهردار ساری، از روند پیشرفت احداث نیروگاه زباله سوز ساری بازدید کردند.

مهدی جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به همراه رازجویان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران، محمدی تاکامی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری، رضایی فرماندار ساری و عباس رجبی شهردار مرکز استان، صبح امروز چهارشنبه از روند پیشرفت احداث نیروگاه زباله سوز ساری بازدید کردند.

 

 

در این بازدید، عباس رجبی شهردار ساری ضمن ارائه گزارش از روند پیشرفت احداث این پروژه، بر ضرورت حمایت های ملی در راستای تکمیل این پروژه تاکید کرد و گفت: پروژه احداث نیروگاه زباله سوز از سال های گذشته آغاز شده که در دوره جدید مدیریت شهری عملیات اجرایی آن تسریع یافته و با حمایت های ملی، عزم این مجموعه بر تکمیل پروژه و بهره برداری از آن در نزدیک ترین زمان ممکن است.

 

 

جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور نیز در این بازدید بر ضرورت تکمیل پروژه در اسرع وقت تاکید کرد و گفت: پروژه نیروگاه زباله سوز ساری یکی از پروژه های مهم استان تلقی می شود و امیدواریم با رفع موانع موجود در عملیات اجرایی نیروگاه زباله سوز، این پروژه در کوتاهترین زمان ممکن به بهره برداری برسد.

 

گفتی است، احداث و راه اندازي نيروگاه زباله سوز ساری به حجم 450 تن  با سه خط موازي با ظرفيت هركدام روزانه 150 تن در شهرك صنعتي شماره يك در حال احداث است.